اتاق فرار های کرج

بازی اتاق فرار

شاید خیلی شنیده باشید که دوستانتون دارن درباره اسکیپ روم یا اتاق فرار صحبت میکنن اما همیشه شما سردر گمید و از خودتون میپرسید که این کلمه یعنی چی ؟

بذارید از اول شروع کنیم

Escape Room یا اتاق فرار یه بازی پر از هیجان و آدرنالین هست که شما میتونید با دوستاتون و خانواده بازی کنید و در طول بازی کلی لذت ببرید و بخندیدو شاید حتی بترسید.

به نظرم الان دارید فکر میکنید که این بازی چطور انجام میشه و یا آنلاین هم میشه بازی کرد و یا اصلا این بازی مجازی هست یا واقعی

باید بگم خدمتتون که این بازی کاملا واقعی و قابل لمسه که هر لحظش براتون میتونه یه خاطره خیلی جذاب باشه که حتی یک هفته ذهنتون درگیر یک داستانش بشه.

پس با ما همراه باشید تا بیشتر با این بازی پر از آدرنالین آشنا بشیم

اتاق فرار ( Escape Room ) چیست؟​

اگر یکی از علایقتون فیلم دیدن باشه باید باید اسم فرار از زندان و یا فیلم های معمایی دیگه رو شنیده باشید که یه تعداد آدم توی جایی گیر کردن و باید خودشون رو نجات بدن

فرار کنید

حالا بیاید و خودتونو بذارید جای اونا

اتاق فرار این امکان رو بهتون میده تا شما بتونید خودتون، خانوادتون و یا دوستاتون رو در اون شرایط ببینید تا مشخص بشه کی باهوشتره و کی کمتر میترسه، پس بیاید با چنتا از مجموعه های اتاق فرار آشناتون کنم تا با خانوادتون یا دوستاتون برید و کلی خاطره خوب و جذاب بسازید.

برای این بازی باید بدونید که هر بازی یک داستان خاص داره که شما باید با استفاده از سرنخ ها، نکات و استراتژی ها، معماها و پازل ها رو حل کنید و بازی رو تموم کنید.