باشگاه لوکیشن کرج

باشگاه فکر لوکیشن

مجموعه لوکیشن با هدف رشد و پرورش فکری فعالیت خود را آغاز نموده و با ارایه پکیج های آموزشی به مدارس جهت ارتقا سطح آموزشی آنها و همچنین همکاری با شرکت های بزرگ جهت بر طرف نمودن نیاز های آن شرکت با طراحی بازی های خاص توانسته در این عرصه به فعالیت خود ادامه دهد.

این کافه دارای یک محیط بازی های رو میزی و یک اتاق فرار است.

سناریو اتاق فرار لوکیشن

جنگ جهانی دوم در مدت شش سال حدود 4 درصد از جمعیت جهان را به کام مرگ کشاند و پی آمدهای تلخی چون جنگ سرد را پایه ریزی کرد.
سازمان ملل متحد در سال 2007 پروژه ای را با عنوان <<طلوع>> در مجمع سالانه خود بصورت محرمانه مطرح نمود. پس از 10 سال تحقیق با مشارکت بیش از 50 کشور، در سال 2017 اولین فاز پروژه آغاز شد. هدف از انجام آن جلوگیری از اتفاقات تلخ و اصلاح مسیر تاریخ با اعزام تیم های آموزش دیده با بهره گیری از تکنولوژی سفر در فضا-زمان بود.
اکنون در فاز چهارم، شما یکی از 5 تیمی هستید که به دفاتر افسران ارشد آلمان نازی در سال های 1940 تا 1944 اعزام شده اید، اما متأسفانه اعضای حذب نئونازی در زمال حال به تشکیلات پروژه طلوع نفوذ کرده اند. در پی این ضربه، 4 تیم دیگر یا کشته شده و یا دستگیر شده اند. مأموریت شما نیز لو رفته و <<ویلهام کایتل>> که هم اکنون در دفتر کار او هستید در حال بازگشت به آنجاست. تنها 1 ساعت فرصت دارید که از آنجا خارج شوید و مسیر تاریخ را تغییر دهید.

با آرزوی موفقیت و طلوعی دوباره

کافه لوکیشن کرج اینجاست

آدرس : گوهر دشت ، بلوار موذن ، بین خیابان نصر و کمالی دهقان ، کافه بازی لوکیشن

شماره تماس : 09195475549